Трієст, Італія, 13 жовтня 2019 року – СП Полтавська газонафтова компанія(ПГНК) стала учасницею найбільшої регати світу – Барколана та здобула перше місце у класі L30.
СП СНГК була представлена двома командами, одна з яких зайняла перше місце серед класу L30, друга команда – четверте місце, а у загальному рейтингу, який включає усі класи яхт, 88 і 189 місця. Всього зареєструвалось 2067 яхт, до фінішу дійшло 1070.
«Стати першими в своєму класі у такому масштабному заході – це результат командної взаємодії, у цьому є схожість спорту та нашої роботи. У складі команди ПГНК були представники різних департаментів: від працівників виробництва до адміністративного персоналу. У вітрильному спорті – без злагодженої роботи неможливо результативно подолати дистанцію. Приємно, що команда ПГНК як у спорті, так і виробничих показниках досягає успіху», – прокоментував Віктор Гладун, Генеральний директор СП ПГНК.
Представники ПГНК стали учасниками регати уперше. Метою участі у заході було нагородити робітників компанії різних професій за ефективну роботу та високі досягнуті результати.
Крім того, почесними членами та гордістю команд ПГНК стали справжні професіонали, яких запросили долучитись до події: шкіпером був Родіон Лука – Президент федерації вітрильного спорту України, чемпіон Європи та світу, призер Олімпійських ігор, а іншу команду очолив Андрій Гусенко – спортсмен збірної та 10-кратний чемпіон України. «Команда ПГНК змагалась дуже завзято, хоч більшість вперше брали участь у регаті. Усі працювали дуже старанно, давно не бачив таких злагоджених команд. Правду кажуть, якщо людина професіонал, то професіонал у всьому», – відзначив Родіон Лука.
Додатковим предметом гордості за нашу країну стало й те, що яхти класу L30, на яких брали участь команди ПГНК, були виготовлені в м. Дніпро, Україна. ПГНК завжди віддає перевагу тим національним виробникам, які ставлять якість та професійність на перше місце.
Барколана – це міжнародна вітрильна регата, що проводиться щороку, починаючи з 1969 року в Трієстській затоці. Як професіонали так і любителі вітрильного спорту стартують з однієї лінії на різних човнах, які розподілені між собою на класи залежно від довжини човна. Кожного року близько 25 тисяч учасників та більше 2000 яхт беруть участь у гонці в Італії.
Більше фото ви можете знайти тут.